Hakkımızda

Hakan Egzoz olarak 1988 yılından bu yana egzoz tamir ve yenileme işi ile başlayıp, her geçen gün mesleki anlamda kendimizi geliştirip müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermeyi ilkemiz haline getirdik. Araçlar yenilendikçe hem kendimizi hem de çalışan kadromuzu geliştirmek için gerekli her imkanı sağlıyoruz. Günümüzün araçlarında sık sık karşılaştığımız partikül filtre ve egr valfi arızasını artık sorun olmaktan kurtarıyoruz. Babadan oğula mesleğimizi devam ettirmeyi, siz degerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi her zaman ön planda tutuyoruz.

Egzoz tamir ve bakım sonrasında sizlere uygun ödeme kolaylıkları sunmaktayız. Bunun yanı sıra gerekli parça teminlerini de sizlere uygun fiyat aralıkları ile de sunarak bütçenize zarar vermemekteyiz.

Tarihçemiz;

Okan Albayrak 1995 yılında İstanbul Sultanbeyli’de küçük bir dükkanda Egzozcu Okan olarak hizmet vermeye başlamıştır.

2005 yılında Egzozcu Okan Bayrampaşa’da 100 m2 lik bir dükkan’a taşınarak servise burada devam eden Okan Bey 2018’de oğlu Hakan Albayrak’a firmayı devretmiş ve gelişmekte olan İkitelli ilçesinde Dolapdere Sanayi Sitesinde Hakan Egzoz’u kurmuştur.

Vizyonumuz;

Türkiye genelinde iş potansiyeli düşen tüm Egzozcu meslektaşlarımıza yeni bir kapı açıp, Partikül/Egr yazılımları ile ilgili eğitimler verip vizyonlarını genişleterek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Misyonumuz;

Hakan Egzoz Otomotiv olarak Otomotiv Servisi sektöründe teknolojiye yaptığımız yatırımlar ile kesin çözümler üretip ismimizi duyurmak ve Türkiye geneline bayilikler vermektir.